Poznaj Nas Bliżej

Tradycja  doświadczeniem

Doświadczeni wieloletnią praktyką pomagamy w rozwiązaniu problemów związanych z księgowością, prawem oraz podatkami od 1988 roku.

Staranność i terminowość

Gwarantujemy najwyższą jakość usług księgowych świadczonych z najwyższą zawodową starannością przez wykwalifikowych pracowników stale rozwijających się w swojej dziedzinie.

Współpraca on-line

Gwarantujemy pełny, oparty na bezpiecznych protokołach, dostęp do systemu Veritum, w którym prowadzona jest działalność Twojej firmy. 

Mamy swoją misję

SYSTEM-1 NUMERIC Sp. z o.o. została założona w 1988 roku, istnieje zatem już ponad dwadzieścia lat. Były to lata zbierania doświadczeń, wchodzenia na rynek, umacniania się na nim i zdobywania coraz większego grona klientów. Obsługujemy kilkaset przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia wysokiej klasy fachowców, ludzi zdyscyplinowanych, z dużą kulturą osobistą, dyspozycyjnych i odpowiedzialnych za jakość swojej pracy.

W 1998 roku włączyliśmy do naszej oferty usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.
U podstaw takiej decyzji leżała dbałość, by nasz klient miał zapewnioną kompleksową obsługę zarówno od strony informatycznej jak i księgowej. Prowadzenie księgowości
w oparciu o własne programy daje nam możliwość dostosowania ich do potrzeb konkretnego klienta oraz do zmieniających się przepisów.

Przez ponad 21 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie klientów, których liczba stale rośnie. W chwili obecnej obsługujemy ponad 20 przedsiębiorstw z całego śląska. Należy podkreślić jednak, że granice województwa nie wyznaczają granic naszej działalności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii włączyliśmy do naszej oferty usługę księgowości on-line, w związku z czym możemy zaoferować prowadzenie księgowości przedsiębiorstwom z całej Polski. Nasi pracownicy chętnie podjadą do Państwa po dokumenty, a nawet podejmą się księgowania w siedzibie Państwa firmy, jeżeli wyrażą Państwo taką potrzebę.

Nasze przedsiębiorstwo wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy oraz biurowy, aby zapewnić szybkość oraz bezpieczeństwo przetwarzania danych. W tym celu siedziba firmy jest wyposażona w system alarmowy oraz jest monitorowana przez centrum ochrony 24 h na dobę.

Nasz niepowtarzalny i zgrany zespół

Lidia Pabiańczyk-Leśnik

Prezes Zarządu

Tel. 601 444 720


Agnieszka Leśnik-Błaszczyk

Dyrektor
Tel.: 601 456 172


Agnieszka Grabowska

Specjalista d/s księgowości
Tel.: 601 664 580


Martyna Tomiczek

Młodszy księgowy
Tel.: 607 154 295


Monika Stachak

Młodszy księgowy
Tel.: 32 202 62 99


Anna Dziki

Młodszy księgowy
Tel.: 32 202 62 99


KONTAKT

40-707 KATOWICE

UL. FRANCISZKAŃSKA 43