Kim są nasi klienci?

Obsługujemy kilkadziesiąt przedsiębiorstw reprezentujących różne branże: usługową, handlową, produkcyjną.

Osoby zakładające działalność gospodarczą/spółkę

Pomagamy w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, doradzamy przy wyborze najlepszej formy działalności, załatwiamy formalności w urzędach.

Przedsiębiorstwa województwa śląskiego

Dzięki dogodnej lokalizacji w dzielnicy Ligota nie musisz stać w korkach i nerwowo szukać miejsca parkingowego
w centrum. Masz z nami dobry kontakt.

Przedsiębiorstwa z pozostałych województw

Obawiasz się, że odległość utrudni kontakt z księgową? Możesz przesłać dokumenty faksem, mailem, pocztą. Wszystkich informacji udzielimy telefonicznie lub mailowo. Dzięki możliwości zdalnego podłączenia się do naszego programu uzyskasz niezbędne informacje finansowe z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Nasza Polityka Prywatności

W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług spółka System-1 Numeric zaprojektowała i wdrożyła System Zarządzania Jakością oraz uzyskała certyfikat ISO 9001 w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu SPO WKP 2.1 Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez doradztwo.

Wybrane Referencje Naszych Zaufanych Klientów

Biuro Rachunkowe SYSTEM-1 NUMERIC z Katowic prowadzi naszą księgowość od roku 2014. W ramach świadczonych usług Biuro obsługuje księgi handlowe oraz dokumentację kadrowo-płacową naszych czterech spółek.

SYSTEM-1-NUMERIC terminowo wywiązuje się z powierzonych zadań, a pracownicy są kompetentni i pomocni oraz wyróżniają się życzliwym podejściem do klienta. Biuro wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem i zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wzajemnej współpracy, z przyjemnością
i przekonaniem polecamy usługi Biura SYSTEM-1-NUMERIC.KONTAKT

40-707 KATOWICE

UL. FRANCISZKAŃSKA 43