Doradztwo

gospodarcze

Doświadczenia zabrane przez naszych specjalistów w trakcie pracy w renomowanych firmach doradczych i audytorskich oraz przy realizacji projektów dla przedsiębiorstw z różnych gałęzi gospodarki pozwalają nam zaoferować naszym klientom usługi w zakresie doradztwa finansowego i gospodarczego.

Księgowość

On-Line

Aby zaspokoić zapotrzebowanie klientów na szybki i stały dostęp do informacji wprowadziliśmy usługę księgowości on-line. Usługa ta jest nowością na rynku i niewiele firm ma ją w swojej ofercie. Pozwala ona na śledzenie, w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu, sytuacji finansowo-majątkowej firmy.

Wsparcie

systemowe

System Veritum to zrealizowany w technologii klient-serwer produkt klasy ERP wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem. Składa się z podsystemów odpowiadających różnym dziedzinom działalności i potrzebom biznesowym : Transport, Finanse i Księgowość, Sprzedaż, Gospodarka magazynowa.

Odpowiedzialność

po naszej stronie

Nasze Biuro Rachunkowe ponosi pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności biura rachunkowego. Z nami jesteś całkowicie bezpieczny.

Dlaczego My

"SYSTEM-1 NUMERIC" Sp. z o.o. została założona w 1988 roku, istnieje zatem już ponad piętnaście lat. Były to lata zbierania doświadczeń, wchodzenia na rynek, umacniania się na nim i zdobywania coraz większego grona klientów. Obsługujemy kilkaset przedsiębiorstw na terenie całej Polski.

Kadra

Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia wysokiej klasy fachowców, ludzi zdyscyplinowanych, z dużą kulturą osobistą, dyspozycyjnych i odpowiedzialnych za jakość swojej pracy.


Rozwój

Nieustannie pracujemy nad rozszerzaniem naszej oferty, która obejmuje nowoczesny, zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem Veritum, zapewniający komfort pracy oraz bezpieczeństwo danych.

Profesjonalizm

Zapewniamy szybką i fachową obsługę. Oferujemy także nadzór eksploatacyjny, telefoniczną pomoc oraz szkolenia i seminaria dla użytkowników systemów.

Tradycja z doświadczeniem

Doświadczeni wieloletnią praktyką pomagamy w rozwiązaniu problemów związanych z księgowością, prawem oraz podatkami od 1988 roku.


Staranność i terminowość

Gwarantujemy najwyższą jakość usług księgowych świadczonych z najwyższą zawodową starannością przez wykwalifikowych pracowników stale rozwijających się w swojej dziedzinie.

Współpraca on-line

Gwarantujemy pełny, oparty na bezpiecznych protokołach, dostęp do systemu Veritum, w którym prowadzona jest działalność Twojej firmy.

Nasz Zespół

Lidia Pabiańczyk-Leśnik

Prezes Zarządu

Tel. 601 444 720


Agnieszka Leśnik-Błaszczyk

Dyrektor
Tel.: 601 456 172


Agnieszka Grabowska

Specjalista d/s księgowości
Tel.: 601 664 580


Martyna Tomiczek

Młodszy księgowy
Tel.: 607 154 295


Monika Stachak

Młodszy księgowy
Tel.: 32 202 62 99


Anna Dziki

Młodszy księgowy
Tel.: 32 202 62 99


Kontakt

SYSTEM-1 NUMERIC

40-707 KATOWICE

UL. FRANCISZKAŃSKA 43

KONTAKT

40-707 KATOWICE

UL. FRANCISZKAŃSKA 43